futbol kale filesi

 

AÇIKLAMA > Futbol Kale Filesi

Futbol Kale Filesi, Olağanüstü profesyonel kalite sağlayacağı garanti edilen Alfa File ve Güvenlik Ağ Üretim Sanayi Stadyum, herhangi bir premium hedef için gerekli bir aksesuardır. Her yoğun oyunda uzun süreli dayanıklılık sağlamak için HDPE’den üretilen bu değiştirme hedefi ağı, profesyonel kulüpler için mükemmel bir şekilde uygundur. Mükemmel bir şekilde iltifat etmek üzere tasarlanan her lüks ve sağlam, her ortamda daha fazla dayanıklılık için hava koşullarına dayanıklı özelliklerle üretilmiştir.

 • 2,00 mm
 • 2,50 mm
 • 3,00 mm
 • 3,50 mm
 • Polyamid

Gibi ip cinslerinden üretilmektedir. Federasyon, süper lig tipi profesyonel veya farklı kategorilere göre özel üretim yapılır. Kendi özel ambalajı veya kolisinde özellikleri belirtilerek müşteriye sunulur,

KULLANIM ALANLARI

 • Profesyonel Futbol Maçları
 • Spor Salonu Antrenmanları
 • Açık Saha Topluma Açık Futbol Sahaları
 • Okullar
 • Kolejler
 • Özel Siteler

Daha bir çok alanda kullanım yapılır.

Nakit veya kredi kartı ile toptan veya perakende sipariş verebilirsiniz.

Okulunuz için spor malzemeleri arayan bir Beden Eğitimi öğretmeniyseniz, tüm süreçte size yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınız için doğru ürünleri seçmekten, bunları işleme koyup size teslim etmeye kadar sizin için orada olacak özel bir ekibimiz var. Daha fazla bilgi için lütfen tam kataloğu ziyaret edin. Üretimimiz için tıklayınız.

DESCRIPTION> Football Goal Net

Football goal net, Alfa File and Security Network Production Industry Stadium, which is guaranteed to provide exceptional professional quality, is an essential accessory for any premium goal. Made from HDPE to provide long-term durability in every intense game, this switching target network is perfectly suited for professional clubs. Designed to compliment perfectly, every luxury and sturdy is made with weather-resistant features for greater durability in any environment.

2.00 mm
2.50 mm
3.00 mm
3.50 mm
Polyamide

It is produced from such types of rope. Federation, super league type professional or special production according to different categories. It is presented to the customer by specifying its special packaging or package,
usage areas
Professional Football Matches
Gym Workouts
Open Field Community Open Football Fields
Schools
Colleges
Special Sites
It is used in many other areas.

You can order wholesale or retail by cash or credit card.

If you are a Physical Education teacher looking for sports equipment for your school, we can help you through the entire process. We have a dedicated team that will be there for you, from choosing the right products for your needs to processing and delivering them to you. For more information, please visit the full catalog. Click for our production.