Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi, Alfa File ve Ağ Üretim Sanayii olarak yıllardır güvenlik ağ sistemi üretimi ve arge çalışmalarını yürütmekteyiz. Örnekteki resimlerdeki alanlarınız gibi alanlarınızı; gerek insan gerek araç gereç gibi unsurların düşmelerini engellemek amacı ile galeri boşluğu filesi üretilmektedir. Galeri boşluğu güvenlik ağı 6 mm ip kalınlığı 10cm veya 5 cm göz aralığında %100 polyamid hammaddeden üretilmektedir. Filemizin mukavemetini maksimum duruma getirmek için kenarlarına 8mm halat overloğu yapılır ve TSE-EN 1263-1 e göre kare kesim ürün olması zorunluluğu vardır. 

Galeri Boşluğu Filesi Kullanım Alanları

  • Okul Galeri Boşlukları
  • Hastane Galeri Boşlukları
  • Bina Galeri Boşlukları
  • Villa Galeri Boşlukları
  • Devlet Kurumu Galeri Boşlukları
  • Kolej Galeri Boşlukları
  • Özel Site Galeri Boşlukları

Daha bir çok alanda kullanım yapılır.

Nakit veya kredi kartı ile toptan veya perakende sipariş verebilirsiniz.

 

 

Alfa File and Network Production Industry, we have been working on security network system production and R&D for years. Your fields, such as your fields in the pictures; In order to prevent the elements such as human beings and equipment from falling, a gallery space net is produced. Gallery space mesh is produced from 100% polyamide raw material with 6 mm thread thickness 10cm or 5 cm mesh size. To maximize the strength of our net, 8mm rope overlock is made on the edges and it is obligatory to be a square cut product according to TSE-EN 1263-1.

Usage areas

School stairs
Hospital Stairs
Building Stairs
Villa Stairs
State Institution Stairs
College Stairs
Special Site Stairs
It is used in many other areas.

You can order wholesale or retail by cash or credit card.

İhtiyacınız olan diğer güvenlik ağları çeşitleri için bizlere ulaşabilir veya sitemizde arama yapabilirsiniz. Güvenlik ağı için iletişim sayfamızdan bilgi alabilir, üretim tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.