Spor Ağ ve Fileleri, Alfa File ve Güvenlik Ağ Üretimi Sanayi olarak “En fazla fayda en az maliyet” görüşü ile ürettiğimiz ürün grubudur. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda müşteri memnuniyeti en üst seviyededir. Kaliteli ürünlerimiz fabrikadan ister toptan isterseniz de perakende alım yapabilirsiniz. Toptan satışlar için 0 850 441 25 32 nolu müşteri hizmetlerimizden veya info@fileguvenlik.com mail adresinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman daha iyiye hep birlikte inşaAllah.

Voleybol Filesi Ağı
voleybol Filesi
Su topu kale filesi ağı
su topu kalesi
hentbol kale filesi ağı
hentbol kale
basketbol filesi
basketbol filesi
buz hokeyi kale filesi
buz hokeyi kalesi

 

tenis filesi ağı
tenis filesi
minyatür kale filesi ağı
minyatür kale
golf filesi ağı
golf filesi
badminton filesi ağı
badminton filesi
futbol kale filesi ağı
futbol kale filesi

Sports Net and Nets, Alfa File and Security Net Production Industry is the product group that we produce with the view of “Maximum benefit, minimum cost”. Customer satisfaction is at the highest level in our domestic and international sales. You can buy our quality products from the factory either wholesale or retail. For wholesale sales, you can contact us at 0 850 441 25 32 customer service or at info@fileguvenlik.com. Insha’Allah, always better.

Merdiven Filesi başta olmak üzere spor Ağ ve Fileleri haricinde farklı ürünler için diğer sitelerimiz: www.fileguvenlik.comwww.alfafile.com.tr