File Ağ Çeşitleri emniyet açısından büyük önem arz etmektedir. Dalgınlıkla başa gelebilecek kazalara önlem olarak güvenlik filesi çekilmesi mal azaltmakta, can kaybını önlemektedir. Alfa File olarak koruma filesi alanında pek çok file ağ çeşitleri üretmekteyiz. İmalatta kaliteden kaçınmayan fileler gerçek güvenliği sağlamaktadır. Hayatta en önemli şey candır ve korunmasına yönelik alınan önlemler israf değildir. Mal kaybedilince yerine konabilir. Fakat insanın kaybı veya sakat kalması dönüşü olmayan bir zarardır. Koruma fileleri kişiyi hayatta tutar.

 

File Ağ Çeşitleri
Okul Merdiven Filesi

Kendi üretimimiz olan Okul Merdiven Güvenlik Filelerimiz TSE EN 1263-1 standardına ve iso 9001 belgelidir. Merdiven Güvenlik Filesi Ağı hakkında fiyat ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Depo Raf Güvenlik Filesi

Hastane, kurum, işyeri ve özel Depo ve Raflarınız için üretilmiş olan Filelerimiz deprem veya kullanıcı hatası sebebi ile ürünlerimizin düşmesini engeller.

Bina İçi Merdiven Güvenlik Filesi

Okullarımızda kullandığımız merdiven filesi ağı günümüzde kendi oturduğumuz bina içi merdivenlerinde de kullanmaktayız.

İski Kuyu Üstü Koruma Filesi

Su ve sulama sistemlerinin derin yapısından dolayı, herhangi bir düşme olayını engellemek için kuyu üstü koruma filesi kuyunun üst alanına uygulamaktayız. Bu sistem metro ve Marmaray inşaatlarında da kullanılmıştır. Ürün standardı TSE EN 1261-1′ dir.

Balkon Güvenlik Filesi

Öncelikle çocuklarımızın güvenliği için tercih edilen balkon kuruma ağları farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır.
Evcil hayvanlarımızın korunmasıda bu sistemin içerisindedir. File Ağ Çeşitleri yelpazesindeki balkon koruma sistemleri aynı zamanda teraslarınıza da uygulanır.

Galeri Boşluğu Güvenlik Ağ Filesi

Örnekteki resimlerdeki alanlarınız gibi alanlarınızı; gerek insan gerek araç gereç gibi unsurların düşmelerini engellemek amacı ile galeri boşluk filesi üretilmektedir.

File Ağ Çeşitleri bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar.

Vinç Merdiveni Koruma Filesi

Vinç asansöründeki arızalarda veya elektrik kesintilerinde vinçlerin merdivenleri kullanılır. Bu gibi durumlarda operatörlerin veya çalışanların merdivenlerden düşmesini önleyen koruma fileleridir.

İskele Kenarı Güvenlik Filesi

File Ağ Çeşitleri arasından iskele kenarı güvenlik filelerimiz, deniz kenarında can ve mal güvenliğimizi sağlar. Ayrıca dekoratif bir görüntü elde etmenize olanak sağlar.

Dekoratif File ve Ağ

Alfa File Ağ Çeşitleri Hakkında

Borda Merdiveni Güvenlik Filesi

Ürünlerimizin tamamı yüzde yüz polyamid, yüzde yüz yerlidir.

 

Hastane Merdiven Boşluğu Güvenlik Filesi Ağı

Ayrıca tüm merdiven filesi çeşitleri için de irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.