Alfa Yataktan Düşmeyi Önleme Filesi

Alfa File ve Güvenlik ağ Sanayi olarak ar-ge bölümümüz müşterimizden gelen talepler üzerine, Yataktan düşmeyi önleme filesi geliştirmiştir.

BEBEĞİNİZİ YATAĞINDA UYUTARAK HEM DÜŞMEYİ ENGELLER HEM DE UYKU EĞİTİMİNE KATKI SAĞLARSINIZ


Annelerin çoğu bebeklerini daha rahat emzirebilmek için yanlarında yatırmaktadır. Ancak bebekler büyüdükçe hareketlenmeleri artacağı için düşme riskleri de artmaktadır. Bu düşmelerin çoğu ciddi bir yaralanmaya neden olmamaktadır. Fakat kafa üstüne düşme önemli sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle bebeği kendi yatağında uyutmak beklenmedik düşmeleri önleyecektir. Ayrıca bebeklerin kendi yataklarında uyuması onların uyku eğitimlerine de önemli bir katkı sağlamaktadır.

GÖRÜNMEZ KAZALARA KARŞI ÖNLEMLER ALIN

Evde alacağınız basit önlemler bebeğinizin sağlığını korurken, sizin de kaygılarınızı azaltacaktır. Bu önlemler şöyle sıralanabilir:

-Bebeğin yatağının bariyerlerini aşarak düşmesi ihtimaline karşı, yatağın altındaki kısımlara minder tarzı yumuşak malzemeler koyarak yatak çevresini güvenli hale getirin.Alfa File olarak çözümümüz yataktan düşmeyi önleme filesi.
-Bebeğinizi emekleme döneminde uzun süre tek başına bırakmayın.
-Pencerelere bebek kilidi yapın, üzerine çıkabileceği eşyaları sabitleyin.
-Bebeğinizi balkon ve merdivenlerden uzak tutun yada balkonlar ve merdivenler için çözümlerimizi incileyebilirsiniz.
-Mobilyaların sivri olan köşelerini plastik köşe koruyucular ile kapatın.
-Yüksekte bulunan eşyaların kablo ve iplerini bebeğinizin ulaşamayacağı şekilde ayarlayın, aksi halde çekip üzerine düşürebilir.

Alfa File ve Güvenlik Ağları Sanayi olarak ürettiğimiz ürün sadece bebeklerimiz için değil yetişkin hastalarımıza da tavsiye ediyoruz. Yüksek mukavemetli filelerimiz %100 polyamid ve evdeki eşyalarınıza göre renkler seçebilirsiniz.

yatak koruma filesi
yataktan düşmeyi önleme filesi

As Alfa File and Güvenlik Network Industry, our R & D department has developed this product to prevent falling out of bed upon requests from our customers.
BY KEPTING YOUR BABY TO SLEEP IN THE BED, YOU PREVENT BOTH FALL AND CONTRIBUTE TO SLEEP TRAINING


Most mothers lay their babies with them to breastfeed more comfortably. However, as babies get older, their movements increase, so the risk of falling increases. Most of these falls do not cause serious injury. But falling on your head can have important consequences. Therefore, putting the baby to sleep in his own bed will prevent unexpected falls. In addition, sleeping in their own beds makes an important contribution to their sleep training.
TAKE PRECAUTIONS FOR INVISIBLE ACCIDENTS
Simple measures you take at home will protect your baby’s health and reduce your anxiety. These measures can be listed as follows:

 • In case the baby falls over the barriers of the bed, secure the bed environment by placing cushion-style soft materials under the bed. Our solution as Alpha File is a net to prevent falling from the bed.
  Do not leave your baby alone for a long time during infancy.
  Make a baby lock on the windows, fix the items it can climb on.
  -Keep your baby away from balconies and stairs or you can review our solutions for balconies and stairs.
 • Cover the sharp corners of furniture with plastic corner protectors.
  -Set the cables and strings of high items in such a way that your baby cannot reach them, otherwise they may pull and fall on them.
  As Alfa File and Güvenlik Nets Industry, we recommend the product not only for our babies but also for our adult patients. Our high strength nets are 100% polyamide and you can choose colors according to your household items.